Od ponad dekady firma DOM Medica zajmuje się domową wentylacją mechaniczną oraz domowym żywieniem dojelitowym pacjentów. Ze swoimi usługami jest obecna w 9 województwach, w których opiekuje się blisko 1800 pacjentami. Zapewnia dostęp do profesjonalnego personelu i sprzętu medycznego.

Celem zapewnienia jak najlepszej opieki współpracuje z blisko 400 osobami personelu medycznego, ciągle wprowadzając nowoczesne rozwiązania, wspierające pracę personelu oraz pomagające w kontroli stanu zdrowia pacjentów. Mowa tu m.in. o aplikacjach mobilnych czy telemonitoringu, wspierających osoby sprawujące opiekę nad pacjentami.

DOM Medica inwestuje także w edukację, udostępniając na stronie dommedica.pl poradniki oraz filmy instruktażowe skierowane do pacjentów, lekarzy, pielęgniarek czy fizjoterapeutów.

– Zapraszamy do współpracy ośrodki poszukujące miejsca dla pacjentów wentylowanych mechanicznie lub żywionych dojelitowo – mówi dyr. Maciej Sikora – Zapraszamy również lekarzy, pielęgniarki oraz fizjoterapeutów, którzy chcą poszerzyć swoje doświadczenia lub podjąć opiekę nad nowymi pacjentami.